Notice: Undefined index: id in /home/damdaraa/public_html/plugins/system/pwtseo/pwtseo.php on line 962
دام زنده شهرداری|دام زنده|گوسفند زنده|خریددام زنده

  گوسفند زنده با قیمت مناسب در سرتاسر تهران

  دام زنده دامداران ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب و تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار.
  با ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت.
  جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده، گوسفند در خدمت شما مشتریان عزیز پایتختی می باشد.
  با باسکول دیجیتالی فنی و توزیع فنی.
  شماره تماس: 09195299414 - 09124361322

            با مدیریت آقای احمدی

       بزرگترین مرکز پخش گوسفند زنده درتهران
  دام زنده با قیمت مناسب|دام زنده|فروش آنلاین گوسفند زنده|قیمت روز گوسفند زنده|گوسفند زنده همراه قصاب|اعزام قصاب|خرید 24 ساعاتی گوسفند زنده|فروش دام زنده و تحویل فوری در سراسر تهران|گوسفند زنده سالم همراه با اعزام قصاب|گوسفند مغان|خردکردن دام زنده|گوسفند زنده به مناسبت محرم و صفر|گوسفند زنده کوهستان|خرید گوسفند زنده مغان|فروش گوسفند زنده مغان|تحویل دام زنده در محل|دام زنده|فروش گوسفند زنده|مرکز خرید دام زنده|مرکز خرید دام زنده|خرید گوسفند زنده|گوسفند زنده|قیمت روز کشتارگاه|قیمت روز گوسفند زنده|قیمت روز دام زنده|

   

   مرکز پخش دام زنده دامداران

  مجموعه دامداران خرید و فروش گوسفنده زنده و دام زنده و یکی از بهترین مجموعه های عرضه انواع دام زنده با مجوز رسمی از سازمان دامپزشکی کشور است که به صورت تخصصی در حوزه خرید و فروش دام زنده و گوسفنده زنده فعالیت دارد. تیم دام زنده دامداران با ارائه گوسفند زنده سالم و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به عنوان یکی از بهترین مراکز پخش و فروش دام زنده و گوسفنده زنده معرفی شده است و شما مشتریان گرامی جهت اطلاع از قیمت گوسفنده زنده، سفارش یا خرید گوسفند زنده، در سراسر تهران به صورت حضوری و اینترنتی می توانید اقدام نمایید. تیم ما برای تسهیل در خرید گوسفنده زنده تاسیس شده است و هدف ما ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است. تیم دام زنده دامداران با فراهم نمودن بستر خرید آسان گوسفنده زنده شرایط را برای راحتی شما فراهم نموده است تا شما بدون مراجعه حضوری بتوانید خرید خود را فقط با یک تماس انجام دهید. تنها کافی است برای اطلاع از قیمت گوسفنده و دام زنده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا گوسفند زنده یا دام زنده  مورد نظر شما همراه با قصاب برای ذبح به مقصد مورد نظر شما ارسال شود. خدمات ارسال و ذبح دام زنده به صورت رایگان به شما مشتریان گرامی ارائه می گردد.

  دام زنده شهرداری|دام زنده|گوسفند زنده|خریددام زنده

  دام زنده شهرداری

   دامپروری شاخه ای از کشاورزی است که به پرورش حیوانات مزرعه برای تولید محصولات دامی می پردازد. دام زنده مواد غذایی مختلف و صنایع سبک را با مواد اولیه (مانند پشم، پوست و مو) در اختیار مردم قرار می دهد. از دیگر محصولات دامپروری می توان به کودهای آلی (کود دامی)، انواع علوفه (شیر بدون چربی، پودر استخوان و غیره) و داروها (سرم ها و هورمون های درمانی) اشاره کرد.

  دامداران مرکز تولید و فروش دام زنده شهرداری و گوسفند زنده در تهرانمی باشد، دام زنده شهرداری و گوسفند زنده را در تهران با قیمت 70000 تا 80000 تومان عرضه میکند.

  تماس تلفنی

  09123943700

  توسعه و بهره وری دامپروری ارتباط نزدیکی با توسعه زندگی گیاهی و شدت استفاده از زمین دارد. دامپروری شامل پرورش دام (پرورش گاو شیری و گوشتی و گاو)، پرورش گوسفند، پرورش بزاست.

  ما می دانیم که از ابتدای خلقت بشر روی زمین وبا افزایش جمعیت ها همواره منابع تامین احتیاج های بشر ثابت بوده است و تنها روش های دستیابی به آنها و بهره برداری ، تغییر کرده است.

  sheep/دام زنده شهرداری

   

  نکاتی در مورد خرید دام زنده شهرداری دامداران:

  شهروندان محترم جهت تهیه دام زنده شهرداری به مراکز مجاز عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری مراجعه و از خرید دام زنده از کنار معابر عمومی و خیابان‌ها و افراد غیر مجاز خودداری نمایند.
  باتوجه به مهیا بودن شرایط بهداشتی جهت ذبح دام و کنترل، بازرسی و معاینه بهداشتی توسط دامپزشکان در مراکز مجاز عرضه و قربانی دام، از ذبح دام‌ها در معابر عمومی و خیابان و کوچه پرهیز نمایند.
  همکاران دامپزشک در مراکز مجاز عرضه بهداشتی دام زنده شهرداری با لباس فرم مخصوص آماده خدمت به هموطنان و بازرسی و معاینه بهداشتی دام قبل، حین و بعد از ذبح هستند.
  در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از عدم بازرسی و معاینه قبل، حین یا پس از ذبح یاعرضه غیر بهداشتی و غیر مجاز دام، ‌مراتب را در اسرع وقت به شبکه دامپزشکی اطلاع دهند.
  چند سالی است که شهرداری تهران مراکزی را برای عرضه دام زنده در روز عید قربان در نظر گرفته‌است. این مراکز با همکاری سازمان میادین میوه و تره‌بار، شهرداری‌ مناطق، اداره کل دامپزشکی، کمیته امداد و بهزیستی فعالیت می‌کنند.
  یکی از مهم ترین نکات مثبت دایر شدن چنین مراکزی آگاهی و اطمینان از سلامت دام و نحوه ذبح گوسفند است. به علاوه وجود این مراکز و عدم کشتار گوسفند در اماکن عمومی علاوه بر حفظ محیط زیست شهر به بهداشت و زیبایی منظر شهری هم کمک می‌کند.  در این مراکز دامپزشکان قبل و بعد از ذبح گوسفند را معاینه می‌کنند تا از سلامت دام و گوشت آن مطمئن شوند.

  مزایای خرید دام زنده شهرداری دامداران :

  1-تازه گی گوشت 
  2-استفاده از وسایل تمیز و مطمئن در کشتاردام زنده
  3-قیمت مناسب گوشت 

  طبیعتا ًدامهایی که در مراکز عرضه دام نگهداری می شوند تحت نظارت شهرداری می باشند و قبل از ذبح از سوی کارشناسان بررسی های لازم در مورد آن ها صورت می گیرد و در مورد دفع فضولاتی که بعد از ذبح دام در محیط پخش می شود و خون و فاضلابی که بسیار آلوده کننده است و بار آلودگی آن بیشتر است نظارت خود را اعمال می کنند .

   با باسکول دیجیتالی فنی و توزیع فنی.

  شماره تماس: 09195299414 - 09124361322 با مدیریت آقای احمدی

   

  بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده و گوساله زنده با نازلترین قیمت ( زیر نظر شهرداری ) همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار.

  گوسفند کردستان بنابر علوم وزارت بهداشت مقاومترین نژاد و مقاومترین ژن را در برابر بیماری ها داراست.

  با ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت.

  جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده، گوسفند و گوساله در خدمت شما مشتریان عزیز پایتختی می باشد.

  تمامی قیمت های این مرکز طبق تعرفه شهرداری و زیر نظر شهرداری می باشد.

  دامپروری در دوران بسیار قدیم بوجود آمد، زمانی که انسان شروع به اهلی کردن حیوانات وحشی، و زندگی کردن با آنها و استفاده از آنها برای نیازهای زندگی خود کرد. با تلاش سرسختانه در مدت زمان طولانی، انسان ماهیت بسیاری از حیوانات وحشی را تغییر داد و موفق شد بهره وری آنها را به شدت افزایش دهد. دام ها حیوانات اهلی ای هستند که در یک محیط کشاورزی برای تامین نیروی کار و تولید کالاهایی مانند گوشت، ابنیات مانند شیر، خز، چرم های مختلف و پشم پرورش می‌یابند.

  این اصطلاح گاهی فقط برای اشاره به حیواناتی استفاده می‌شود که برای مصرف پرورش داده می‌شوند، و گاهی اوقات فقط برای اشاره به نشخوارکنندگان پرورشی مانند گاو، گوسفند زنده و بز استفاده می‌شود. اسب‌ها در ایالات متحده جزو حیوانات محسوب می‌شوند. USDA گوشت گوساله، گاو و بره (گوشت گوسفند) را به عنوان دام و همه دام ها را به عنوان گوشت قرمز طبقه بندی می کند.

  طیور و ماهی در این دسته گنجانده نشده است. پرورش، نگهداری، کشتار و انقیاد عمومی دام، که به عنوان دامپروری شناخته می‌شود، بخشی از کشاورزی مدرن است و از زمان گذاشته بشریت به کشاورزی از سبک زندگی شکارچی بوده است و در بسیاری از فرهنگ‌ها انجام شده است. شیوه های دامپروری در فرهنگ ها و دوره های زمانی بسیار متفاوت بوده است.

  همچنان نقش مهم اقتصادی و فرهنگی را در جوامع متعدد ایفا می کند. شیوه‌های دامداری عمدتاً به سمت کشاورزی فشرده تغییر کرده است. دامپروری فشرده بازده محصولات مختلف تجاری را افزایش می‌دهد، اما بر رفاه حیوانات، محیط‌زیست و سلامت عمومی تأثیر منفی می‌گذارد. به طور خاص، گوشت گاو، لبنیات و گوسفند منبع بزرگی از انتشار گازهای گلخانه ای از کشاورزی هستند.

  حیوانات را می توان به صورت گسترده یا فشرده نگهداری کرد. سیستم‌های گسترده شامل حیواناتی است که به میل خود یا تحت نظارت یک گله‌دار، اغلب برای محافظت از آنها در برابر شکارچیان، پرسه می‌زنند. پرورش حیوانات، تکثیر کنترل شده حیوانات اهلی به منظور بهبود کیفیت مطلوب است.

  قرن‌هاست که بشریت حیوانات اهلی را طوری تغییر می‌دهد تا نیازهای انسان را بهتر برآورده کنند. پرورش انتخابی شامل استفاده از دانش چندین شاخه علم است. اینها شامل ژنتیک، آمار، فیزیولوژی تولید مثل، علوم کامپیوتر و ژنتیک مولکولی است.

  امروزه افراد زیادی هستند که با پرورش دام زنده مختلف علاوه بر نیاز های خانواده خود با ارائه به مشتریان درامدی نیز دارند.

  حتی بعضی از این دام ها فقط برای ایجاد درامد خاص تولید و نگهداری میشوند تا نیاز های جمعیتی کشور را تعمین کنند.


  بزرگترین مرکز پخش گوسفند و دام زنده در تهران                                                                                                   فروش گوسفند و دام زنده فقط در تهران


  فقط با یک تماس گوسفند زنده  یا دام زنده را به همراه قصاب از  دامداران با مدیرت آقای احمدی با شماره های زیر دریافت کنید

   44872309 _88575414
  88626827-88053042

  09195299414-09123943700
  گوسفند زنده دامداران ارائه دهنده انواع دام و انواع نژادهای گوسفند در سرار ایران می باشد.
  شما می تموانید در کمترین زمان با یک تماس دام زنده و گوسفند زنده خود را با باسکول و قصاب با کمترین هزینه و سرویس رایگان درب منزل تحویل بگیرید.
  گوسفند زنده یکی از حیوانات اهل و حلال گوشت است

  جالب  است که بدانید گوسفندان هم مانند سایر حیوانات دارای نژادها و انواع مختلفی هستند و نژاد هر کدام در منطقه خاصی زیست دارند گوسفند زنده را تنها برای مصرف گوشت آن ذبح نمی کنند

  بلکه بیشتر کله و دست و پای گوسفند را به عنوان کله پاچه مصرف می کنند این غذا سرشار از کلسترول و انواع ویتامین ها می باشد و برای استخوان های بدن مفید است.

  فروش دام زنده یا  گوسفند زنده تنها با در نظر گرفتن قیمت روز گوسفند زنده انجام می شود دامداران عرضه کننده سالم ترین و باکیفیت ترین گوسفند زنده و حداقل قیمت به همراه قصاب،باسکول و تحویل در محل به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان می باشد.

  شماره های تماس جهت سفارش دام یا گوسفندزنده :


  88626827-88053042

  22538486_88575414

   22307869_44273356

  09123943700_77813682

  دام زنده دامداران بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل درمحل

  ارسال شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر-افشار.

  با ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت.

  جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده

  گوسفند و گوساله در خدمت شما مشتریان عزیز پایتختی می باشد.

  با باسکول دیجیتالی فنی و توزیع فنی.

   

  با مدیریت آقای احمدی

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  خرید و فروش دام زنده در تهران

  دام زنده
  فروش گوسفند زنده
  مرکز خرید دام زنده
  خرید گوسفند زنده
  گوسفند زنده
  دام زنده با قیمت مناسب
  گوسفند زنده سالم همراه با اعزام قصاب

      88626827-88053042

      88575414_88365786

   گوسفند زنده به مناسب محرم و صفر با تخفیف

   ویژه خریداران داده میشود

       44273354_77690636

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   گوسفند زنده به همراه قصاب تحویل دام زنده

            در کمترین زمان با پلاک دامپزشکی

   

  دام زنده

  در بسیاری از مراسمات از دام زنده جهت قربانی کردن استفاده می شود.
  هنگام خرید دام زنده موارد زیر را حتما و با دقت کامل بررسی نمایید.
  دام حتمامورد تایید بهداشت بوده و پلاک سلامت داشته باشد.
  دام زنده سالم مرتب درحال نشخوار استو چشم های آن شفاف است و نباید کدر باشد.
  دهان وبینی حیوان راجک کنید نباید ترشحات غیرمعمول داشته باشد.
  پشم های گوسفند رادر بین انگشتان خودبگیرید وبه سمت بالا بکشید اگر به راحتی ازپوست جدا شود علامت بیماری بودن گوسفند است.
  بعدازاینکه ذبح کردید قبل از هرچیز به جگر گوسفند توجه کنید که باید شفاف باشد.

  برای خرید گوسفند زنده باید به نکاتی زیر توجه فرمایید:

  برای خرید گوسفند زنده باید به نکاتی توجه کنید که از سلامت گوسفند زندهخریداری شده اطمینان پیدا کنید. در صورتی که گوسفند زنده خریداری شده مشکل و یا بیماری داشته باشد، این بیماری ممکن است در گوشت آن گوسفند زنده نیز وجود داشته باشد و تمام افرادی که آن گوشت را می خورند، بیمار شوند. پس سالم بودن گوسفند زنده بسیار مهم است و باید به سلامت دام  زنده خریداری شده توجه کنید.

  برای بررسی سلامت دام زنده باید به دامپزشک مراجعه کنید ولی ما مواردی را ذکر می کنیم که بتوانید بدون کمک دامپزشک سلامت دام زنده را بررسی کنید. مورد اول این است که گوسفند زنده سالم، در حال نشخوار می باشد و مشکلی برای نشخوار ندارد. چشم های یک گوسفند زنده سالم شفاف بوده و هیچ حالت غیرعادی ندارد. پشم گوسفند زنده نباید کچلی داشته باشد و باید به طور یکنواخت در تمام بدن دام زنده با یک طول رشد کرده باشد.

  دهان و بینی گوسفنده زنده باید عاری از هر نوع بیماری و ترشح بیش از حد مخاط باشد. اگر پشم های گوسفنده زنده به راحتی از بدن او جدا شود، یعنی گوسفنده زنده دچار بیماری است. علاوه بر این، پس از ذبح دام زنده، گوشت او باید کاملا سالم باشد و هیچ کبودی و یا سفید شدگی نداشته باشد. در صورتی که تنها یکی از این عوامل در گوسفند زنده مشاهده شد، مطمئن باشید که گوسفند زنده خریداری شده دچار مشکل و بیماری است.

  درباره ما

  دام زنده دامداران ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار.            با ارسال رایگان و تحویل درب منزل

  عرضه بهداشتی دام دامداران تلاش می کند علاوه بر تامین سلامت شهروندان در سالم نگهداشتن دام نیز گام موثری را بردارد.       با مدیرت آقای احمدی

   

  حامیان ما

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   

   

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد دامداران عرضه کننده دام زنده محفوظ می باشد. طراحی توسط : OFOGHIT