خرید گوسفند زنده در تهران|گوسفند زنده همراه قصاب

  خرید گوسفند زنده در تهران

  خرید گوسفنده زنده در تهران؛ دام زنده دامداران ارائه دهنده انواع دام و انواع نژادهای گوسفند زنده در سراسر ایران است . مشتریان عزیز می توانند دام یا گوسفند زنده خود را همراه با قصاب و کمترین هزینه  با تماس با دام زنده دامداران خریداری کنند.

  دامداران مرکز تولید وفروش گوسفند زنده در تهران گوسفند زنده را در تهران با قیمت 70000 تا 80000 تومان عرضه میکند.

  تماس تلفنی

  جهت خرید گوسفند زنده با مرکز دام زنده دامداران تماس بگیرید.

  09123943700 _ 88575414 _ 09195299414 _ 44273354

  گوشت گوسفندان دارای مزایا و سود های فراوانی برای انسان می باشند.برای خرید گوسفند زنده برای قربانی نیاز به پیگیری است تا از مرکز مناسبی تهیه شود دام زنده دامداران یکی از مراکزی می باشد که دام زنده سالم را تحویل مشتری می دهد.

  بسیاری از افراد بعد از خرید گوسفند زنده متوجه می شوند که برای ذبح کردن آن دچارمشکل هستند و خودشان نمی توانند این کار را انجام دهند . ذبح کردن کاری است که نیاز به تجربه و جسارت بالایی دارد و تنها افراد کمی هستند که به انجام این کار علاقه مند هستند و ازعهده آن بر می آیند .
  برای حل این مشکل مرکز پخش و فروش دام زنده دامداران، در کنارعرضه دام  قصاب ماهر و باتجربه را به محل مورد نظر مشتری میفرستد.

   

   

   جهت سفارش و خرید گوسفند زنده تماس بگیرید 09123943700 

  s/خرید گوسفند زنده در تهران

  نحوه پراخت هزینه گوسفند زنذه خریداری شده به چه شکلی می باشد؟

  تمامی هزینه ها اعم از فرستادن درب منزل یا محل مورد نظر شما و ذبح گوسفند توسط قصاب مجرب به صورت رایگان می باشد و هیچ گونه هزینه بابت این خدمات برای شما وجود ندارد . شما تنها مبلغی که می پردازید مربوط به خود گوسفند زنده می باشد . در ضمن لازم نیست شما هیچ گونه پرداختی تا قبل از رویت دام داشته باشید.

  فقط کافی است تا یک بار خدمات بازار گوسفند را تجربه کنید تا مشتری همیشگی ما شوید.

  اگر قبلا سابقه خرید گوسفند زنده از مکان های دیگر را داشته باشید با یک خرید از ما می توانید تفاوت طرح کیفی بالای گوسفند زنده  این مجموعه را چه از لحاظ خدمات ، میزان گوشت دهی و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده نسبت به این مکان ها کاملا حس کنید .

  سوالات رایج و متداول :

  قیمت گوسفنده زنده در این سایت به چه صورت تعیین می شود؟

  به صورت کلی تمامی قیمت های فروش دام ما بهترین کیفیت میزان گوشت دهی روزانه و طبق آخرین تغیرات

   

  بازار دام تهران تعیین می شود . شماره های تماس برای سفارش گوسفند زنده شماره همراه : 09195299414-09123943700

   

  آیا امکان ارسال گوسفند زنده به موسسه های خیریه با هماهنگی مشتری وجود دارد؟

  همه هدف ما در این مجموعه ، آسوده کردن خیال شما و ایجاد شرایطی ساده برای خرید گوسفند زنده می باشد . این امکان نیز در کنار سایر خدمات وب سایت بازار گوسفند وجود دارد و در صورت در خواست مشتری قابل انجام می باشد . موسسه کهریزک یکی از مراکز خیریه‌ای است که شما می توانید نذورات گوشت قربانی خود را به آن اهدا کنید.

  مزیت خرید گوسفند زنده از دامداران چیست؟

  در حقیقت این مرکز خرید دام با ارائه پیشنهادات خود می تواند بهترین راه حل مشکل شما برای بدست آوردن تجربه خرید مطلوب و دلپسند گوسفند زنده ، بدون دغدغه باشد . همانطور که ذکر شد تمامی گوسفندان ما از بهترین نژادهای ایرانی ، کم پشم و کم دنبه هستند و با بهترین نوع تغذیه پرورش یافته اند.

  بیشتر چه نژادهایی برای خرید پیشنهاد می شود؟

  به طور کلی در میان چندین نژاد ایرانی ، ما به شما عزیزان خرید نژاد مغانی و افشاری را به دلیل بازدهی بالا و کیفیت خوب گوشت پیشنهاد می دهیم. لازم به ذکر است که تمامی گوسفندان عرضه شده توسط این مجموعه از این دو نژاد خاص ایرانی هستند . با خیالی آسوده و با مناسب ترین قیمت گوسفنده زنده ، سفارش خود را ثبت نمایید .

  آیا امکان خرید حضوری و انتخاب مستقیم گوسفند از گله وجود داره؟

  جهت افزایش رضایتمندی و رفاه حال مشتریانی که قصد دارند خودشان به گوسفند را انتخاب کنند ، امکان خرید حضوری در مجموعه بازار گوسفند فراهم شده است . برای دریافت آدرس با ما تماس بگیرید .

  چگونه می توانید در هنگام خرید گوسفند زنده به سایت ما اعتماد کنید؟

  شاید خرید اینترنتی گوسفند برای کسانی که تجربه این نوع خرید را تا به حال نداشته باشند کمی ریسک پذیر به نظر آید . اما همانطور که ذکر شد سایت بازار گوسفند امکانی را ایجاد کرده است که تا قبل از تحویل و رویت دام توسط مشتری هیچگونه وجه ای از مشتری دریافت نشود و همچنین در صورتی که به هر دلیل از گوسفند خریداری شده رضایت نداشتید می توانید گوسفند را مرجوع نمایید .

  آیا ارسال و ذبح دام هزینه ای دارد؟

  خیر به جز قیمت خود گوسفند که بر اساس وزن آن مشخص می شود شما هیچ گونه هزینه پرداخت نمی کنید .

  بهترین زمان در طول شبانه روز برای سفارش گوسفند چه موقع است؟

  اوایل صبح و اواخر روز زمان مناسبی برای سفارش و خرید گوسفند می باشد به این دلیل که در این مواقع شکم گوسفند تقریبا خالی می باشد و از لحاظ هزینه ای به سود شما است .

  چرایی گرانی گوسفند زنده در یکی دو سال اخیر چیست؟

  به طور کلی به دلیل افزایش هزینه های تولید در دامپروری ها ، این قشر زحمت کش محبور به افزایش نرخ دام های خود می باشند . البته در این بین هستند دلالانی که گاهی اوقات مانع کاهش قیمت گوسفند زنده در طول  سال می شوند .

  حداقل و حداکثر چه وزنی را می توان سفارش داد؟

  برای سفارش شما می توانید از گوسفندانی با وزنی حدود ۲۵ کیلوگرم تا حداکثر ۸۰ کیلوگرم ، انتخاب خود را انجام دهید .همانطور که شاید اطلاع داشته باشید ، تعیین وزن دقیق انتخابی شما برای گوسفند همیشه میسر نیست اما ما سعی می کنیم در صورت عدم امکان گوسفندی که بیشترین نزدیکی از لحاظ وزنی را به انتخاب شما داشته باشد را ، ارسال کنیم . تفاوت وزنی حداکثر تا ۵ کیلوگرم خواهد بود .

  خرید چه نوع گوسفندی بهتر است؟

  همیشه به دنبال خرید گوسفندانی باشید که چاق باشند و همچنین مهره کمر آن در هنگام لمس نمودن کمر گوسفند قابل حس نباشد . این گوسفندان به صورت معمول کیفیت گوشت دهی بهتری نسبت به سایر گوسفندان دارند . برخی افراد گمان می کنند تنها قیمت گوسفند زنده عامل تعیین کننده خرید خوب می باشد ، در صورتی که توجه به کیفیت گوشت دهی گوسفند و همچنین دقیق بودن باسکول فروشنده نیز بسیار مهم می باشد .

  اگر می خواهید که در میان تلاطم نرخ و قیمت گوسقند ، کم ترین هدر رفت هزینه و انرژی را داشته باشید به شما خرید گوسفند از طریق این سایت را پیشنهاد میدهیم .

   

  آیا به غیر از تهران امکان فروش گوسفند زنده وجود دارد؟

  توجه داشته باشید که امکان سفارش و فروش گوسفند زنده در حال حاضر تنها در تهران امکان پذیر است . از هموطنان گرامی که در سایر مناطق کشور قصد سفارش گوسفند را دارند ضمن عرض معذرت خواهشمندیم تماس نگیرند .

   

  راندمان یا بازدهی لاشه گوسفند با کیفیت چقدر است؟

  به طور میانگین راندمان لاشه گوسفندان باکیفیت حدود ۵۰ درصد می باشد . به این صورت که پس از کشتار ، تقریبا نصف وزن گوسفند باید به گوشت تبدیل شود . متاسفانه برخی سودجویان با کم فروشی و تقلب در وزن دام یا با فروش گوسفند بیمار ، سعی در فریب شما مشتریان گرامی دارند . اکیدا توصیه می کنیم که هیچ موقع کیفیت را فدای قیمت های وسوسه کننده نکنید چون کیفیت ارزان نیست.

  بهترین نوع نژاد گوسفندی در ایران کدان نژاد است؟

  اگر حتی یکبار تصمیم به خرید گوسفند زنده گرفته باشید این جمله که حتما گوسفند زنده ای  که می خواهی بخری از نژاد فلان باشد را شنیده اید . واقعیت این است که تقریبا تمامی نژادهای گوسفندان ایرانی از کیفیت مطلوب از لحاظ گوشت دهی برخوردار هستند که از این جنبه نیز با نژاد گوسفندان سایر کشورها قابلیت رقابت نیز دارند . همکاران ما همیشه سعی می کنند تنوع نژادی را در مجموعه نگه داشته تا بنا به درخواست مشتریان خود دام را برایشان طبق نژاد ارسال نمایند .البته در بین شهرهایی مانند تهران نژادهای گوناگونی نظیر مغان ، افشاری ، بجنورد ، کردستان و … یافت می شود که شما می توانید از بین آنها انتخاب نمایید.

  قرار دادن تخفیف ویژه برای مراسم عروسی :

  مرکز عرضه گوسفند زنده دامداران  تصمیم دارد برای تازه عروس و دامادهای گرامی تخفیف ویژه ای را در نظر بگیرد تا این شب را برای شما شیرین تر کند . در ضمن علاوه بر این تخفیف هزینه ارسال و ذبح دام در محل شما به صورت کاملا رایگان در نظر گرفته شده است .

   

  منصفانه ترین و ارزان ترین نرخ و قیمت گوسفند زنده را در سراسر تهران از ما بخواهید .

   

  در بخش زیر قصد داریم به برخی سوالاتی که در خرید گوسفند زنده و اطلاع از قیمت آن ممکن است برای شما پیش آید ، پاسخ دهیم .

   

  ارسال گوسفند زنده برای انواع مراسمات شما :

   

  از آنجایی که انجام قربانی برای انواع مراسمات عروسی ، عقیقه ، کربلایی ، حاجی و … جزو فرهنگ ما ایرانیان می باشد و ممکن است که تهیه گوسفند زنده برای شما مشکلاتی را به همراه داشته باشد از این پس می توانید

  بدون هیچ گونه دغدغه تامین گوسفند زنده برای مراسمات خود را به ما بسپارید

   

  انجام کلیه موارد مربوط به قصابی در محل مورد نظر شما | همیشه به سلامت دام های خود اهمیت می دهیم .

  ارزان ترین و مناسب ترین قیمت گوسفند زنده در بازار را از ما بخواهید :

  با توجه به اینکه فروش گوسفند مرغوب و درجه یک و همچنین با خدمات عالی ارزان نمی باشد ، اما از آنجایی که تمام گوسفندانی که ما برای فروش داریم را خودمان پرورش می دهیم و نقش واسطه ها و دلال ها را در این بین از بین برده ایم و از مرحله پروار تا مرحله فروش آن را مستقیما انجام می دهیم ، گوسفند زنده را با قیمت کم تری نسبت به دیگران در بازار دام به شما عرضه می کنیم .

  حدود قیمت یک گوسفند زنده  معمولی چقدر می شود ؟

  قیمت گوسفنده زنده با توجه به وزن آن متفاوت است اما میانگین وزن یک راس آن حدود 42 کیلوگرم می باشد که به در قیمت واحد روزانه ضرب می شود .

   

  جهت خرید و سفارش گوسفند زنده با ما در تماس باشید شماره همراه : - --09195299414-------

   


  خرید و فروش دام زنده در تهران

  دام زنده
  فروش گوسفند زنده
  مرکز خرید دام زنده
  خرید گوسفند زنده
  گوسفند زنده
  دام زنده با قیمت مناسب
  گوسفند زنده سالم همراه با اعزام قصاب

      88626827-88053042

      88575414_88365786

   گوسفند زنده به مناسب محرم و صفر با تخفیف

   ویژه خریداران داده میشود

       44273354_77690636

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   گوسفند زنده به همراه قصاب تحویل دام زنده

            در کمترین زمان با پلاک دامپزشکی

   

  درباره ما

  دام زنده دامداران ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار.            با ارسال رایگان و تحویل درب منزل

  عرضه بهداشتی دام دامداران تلاش می کند علاوه بر تامین سلامت شهروندان در سالم نگهداشتن دام نیز گام موثری را بردارد.       با مدیرت آقای احمدی

   

  حامیان ما

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   

   

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد دامداران عرضه کننده دام زنده محفوظ می باشد. طراحی توسط : OFOGHIT