دام زنده |قیمت دام زنده امروز در تهران

  دام زنده


  در سراسر جهان، مردم به دلایل زیادی از جمله غذا، شیر، لباس و نیروی کار از حیوانات استفاده می کنند. اهداف و روش های پرورش دام به اندازه افرادی که از آنها نگهداری می کنند متفاوت است.

  قیمت گوسفند زنده در تهران بین 70000 تا 80000 تومان است.

  تماس تلفنی

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  09123943700


  رایج ترین دام ها در سراسر جهان گاو، گوسفند و بز هستند. آنها بسته به منطقه ای از جهان که در آن زندگی می کنند، متفاوت بزرگ می شوند. برخی از تولیدکنندگان حیوانات ممکن است در طول تولید، دام را در یک مکان نگهداری کنند، اما برخی دیگر ممکن است با حیوانات خود سفر کنند.

  برای اطلاع از قیمت و خرید گوسفند زنده و انواع دام و طیور زنده در سراسر تهران با ما تماس بگیرید تا دام زنده سالم همراه با قصاب در محل تحویل بگیرید.

  Livestock/زنده دام

  پرورش گاو

  گاو در همه قاره‌ها به جز قطب جنوب پرورش می‌یابد. بزرگترین تولیدکنندگان گاو کانادا، ایالات متحده، مکزیک و آرژانتین هستند.

  در آفریقا و خاورمیانه، گاو معمولاً در تعداد کمتری نگهداری می شود. به عنوان مثال، در افغانستان، اکثر کشاورزان حداقل یک گاو دارند تا خانواده خود را با شیر تامین کنند.
  پرورش گاو مزایای آشکاری دارد اما چندین چالش دارد. این حیوانات بزرگ هستند و بنابراین نیاز به فضای زیادی، غذا و مراقبت دارند. اگر علاقه مند به پرورش گاو برای شیر تازه هستید، این یک راه عالی برای اطمینان از اینکه محصولات لبنی شما فاقد هورمون های اضافی هستند و از حیوانی می آیند که تحت رفتار و مراقبت انسانی قرار گرفته است.

  برای نگهداری فقط یک گاو، حداقل به یک هکتار زمین برای رومینگ نیاز دارید و اگر قصد دارید مراتع را بچرخانید، احتمالاً به زمین بیشتری نیاز دارید. در حالی که زمان چراگاه برای گاوها مهم است، آنها همچنین به انبار، مقدار زیادی یونجه و منبع آب تمیز نیاز دارند. گاوها اغلب موجوداتی نسبتا مطیع هستند اما باید با احتیاط رفتار کرد تا از آسیب احتمالی در هنگام جابجایی جلوگیری شود.

  بیشتر بخوانید: فروش گوسفند زنده ، خرید گوسفند زنده

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  09123943700

   

  دام زنده 

  برای ورود به هر شغلی نیازمند اطلاعات کافی درباره ی آن است که اگر فردی بدون داشتن اطلاعات یا تجربه کافی وارد حرفه ای بشود منجر به شکست جبران ناپذیری خواهد شد. شغل دامداری از جمله مشاغل بسیار سخته بدون بیمه و زحمت زیاد می‌باشد که باید صبر، تحمل و مدیریت کافی در این حرفه را داشته باشید تا بتوانید به سود قابل قبولی در آن برسید.
  با توجه به اینکه دامداری از پایه های بسیار مهم در صنایع تولیدی می‌باشد همین موضوع منجر شده است تا واردات لبنیات و یا گوشت به سایر کشورها انجام نشود که همین امر مانع از خروج ارز از کشور ما خواهد شد.
  از مزایای دامداری می‌توانیم به تامین شیر و تامین گوشت، فرآورده های لبنی مانند ماست، دوغ، پنیر و کره های حیوانی اشاره بکنیم. فردی که شغل دامداری را انتخاب می‌کند تنها با پروار نمودن دام ها به سود نمیرسد بلکه از شیر و پشم و … نیز به سود خواهد رسید.
  از جمله مهم ترین مواردی که در زمان خرید دام زنده بسیار حائز اهمیت می باشد خرید از مراکز عرضه و تولید دام معتبر زیر نظر شهرداری شهر شما است زیرا قطعا دام هایی که در پرورشگاه های مناسب و با محیط خوب پرورش یافته اند کاملا سالم هستند و واکسن های مورد نیاز خود را در زمان مناسب تحت نظر دامپزشک دریافت کرده‌اند. این امر می‌تواند به سالم بودن دام ها آنها کمک کند. توجه داشته باشید که برای ذبح و چه برای پرورش دام اقدام به خرید دام زنده کنید در ابتدا لازم است به مراکز مناسب معتبر مراجعه کنید و پس از اطمینان از سلامت بودن کامل دام اقدام به خرید کنید.

  Livestock/زنده دام

   

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  09123943700

   

  همانطور که گفته شد برای خرید دام زنده اول باید توجه داشته باشید که میخواهید دام زنده خود را برای پرواری نگه دارید و یا می خواهید دام خود را ذبح کنید که هر کدام از این موارد نیاز به توجه به مواردی خاصی دارد. در این میان اگر می‌خواهید اقدام به خرید دام زنده برای پرورش کنید توجه داشته باشید که نشخوار کردن دام زنده یکی از نشانه های سلامت آن است که نشان میدهد گوارش سالم دارد و خوب غذا خوردن دام شما به شمار می رود. با این حال از مهم ترین ویژگی های دام که برای پرواری مناسب می باشد خرید دام لاغر، اما سالم است چرا که این دام وزن کمتری را دارد و به طور حتم پول کمتری در جهت خرید آن می پردازید و از جایی که قصد دارید این دام لاغر را بزرگ کنید به راحتی در این امر سود زیادی خواهید کرد.

  خرید دام های سرزنده که در زمان راه رفتن سلامتی ظاهری خود را به شما نشان می دهند می تواند حائز اهمیت باشد. همچنین در زمان خرید دام های زنده می توانید از سلامت آن ها از طریق بررسی چشم ها و دندان ها آگاه شوید. سن آنها را نیز می‌توانید با بررسی دندان ها و شاخ های آن ها تخمین بزنید. بهترین سن دام زنده برای دامپروری یا نگهداری دام ها، سن 4 تا 7 ماهگی است که 250 تا 350 گرم وزن داشته باشند.

  پرورش گوسفند

  گوسفندها در سرتاسر جهان پرورش می‌یابند، اما بیشترین جمعیت در آفریقا و خاورمیانه، به‌ویژه در الجزایر است. در الجزایر 80 درصد دام ها را گوسفند تشکیل می دهند. استرالیا و نیوزلند نیز دارای جمعیت زیادی گوسفند هستند. گوسفندها معمولاً برای گوشت و پشم گرمشان پرورش داده می شوند و به فروش می رسند.
  گوسفند، البته، مقدار زیادی پشم تولید می کند، اما می توان از آنها برای گوشت و شیر نیز استفاده کرد. اگرچه شیر گوسفند چندان رایج نیست، اما یک منبع مفید است و برخی افراد آن را به طعم و مزه به شیر گاو ترجیح می دهند. شیر گوسفند همچنین در بسیاری از پنیرها و صابون‌های خانگی استفاده می‌شود، که اگر بخواهید این موجودات ملایم را پرورش دهید، می‌تواند یک روش سرگرم‌کننده و خلاقانه برای استفاده از یک دسته شیر باشد.

   

  گوسفندها مانند بزها چرنده هستند و اغلب علف می خورند و مناطق مزرعه را پاکسازی می کنند. این دو گونه می توانند با هم بزرگ شوند و حتی می توانند دوستان خوبی برای مرتع باشند زیرا عادات آنها مکمل یکدیگر است

  پرورش بزها

  بزها در سرتاسر جهان پرورش داده می‌شوند، اما در آفریقا، خاورمیانه و آسیا مهم‌ترین آنها هستند. از آنجایی که بزها در استفاده از آب کارآمدتر از گاو هستند و می توانند شیر تولید کنند، مناطقی با فصل های کوتاه بارانی مانند اندونزی تمایل دارند که بز را به گاو ترجیح دهند. مردم مناطق کوهستانی مانند نپال نیز تعداد زیادی بز پرورش می دهند.
  شیر بز هم برای نوشیدن و هم برای تولید محصولات دیگر مانند صابون، خامه، پنیر و سایر لبنیات بسیار محبوب است.

  بزها که به دلیل طبیعت شیطانی خود شناخته می شوند، دوست دارند چرا کنند و برای پرسه زدن به فضای کمی نیاز دارند، اما برای نگهداری آنها به حصارهای قوی نیز نیاز دارند. هر چیزی که کمتر محکم به نظر می رسد توسط این هنرمندان فراری کوبیده، هل داده یا زیر پا گذاشته می شود.

  بزها تقریباً همه چیز از جمله زباله، پلاستیک و سیم را می جوند. آن‌ها اجتماعی و باهوش هستند و می‌توانند قفل‌ها را با دهانشان باز کنند، بنابراین اگر می‌خواهید چند تا از این بچه‌های بی‌خیال را با خود به خانه بیاورید، برنامه‌ریزی کنید.

  برخی کشورها انواع حیوانات مزرعه ای را پرورش می دهند که معمولاً در ایالات متحده یافت نمی شوند. کشاورزان در الجزایر، نامیبیا، آفریقای جنوبی و چین شتر پرورش می دهند و گاومیش در هند، نپال، پاکستان و چین پرورش می یابد. رستوران‌های استرالیایی اغلب انواع زیادی از گوشت‌های مختلف از جمله اسب، بوفالو، کانگورو و کروکودیل را سرو می‌کنند.

  دام زنده سالم همراه با قصاب ارسال رایگان کمتر از 1 ساعت در تهران

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  09123943700

   

  دام زنده

  افزایش اخیر تقاضا برای غذاهای محلی منجر به افزایش تقاضا برای دام زنده و  گوشت های محلی شده است.

  و همچنین علاقه تولیدکنندگان به در نظر گرفتن روش هایی برای عرضه ی دام زنده به این بازار.

   

   

  مرکز خرید دام زنده

   

  دامداران به عنوان یکی از مراکز خرید دام زنده معتبر و با سابقه شناخته می شود . این مرکز خرید دام زنده  با ارائه خدمات فروش گوسفند زنده و همچنین سایر خدمات و مزیت های جانبی به گزینه ای مناسب برای شما بدل شده است . چنانچه قصد خرید دام مرغوب و با کیفیت را دارید بهترین گزینه را انتخاب کرده اید .

   

  اگر قصد خرید دام از مرکزی معتبر که بهترین قیمت و کیفیت خدمات را ارائه دهد پیشنهاد می کنم ادامه این مطلب را مطالعه کنید :

   

  دامداران سایتی است که اقدام به فروش آنلاین دام زنده می نماید تا شما همشهریان تهرانی بدون هیچ دغدغه و اتلاف وقتی ، گوسفندی که از نژادی مرغوب و مطرحی است را به همراه ارسال و ذبح کاملا رایگان و بهداشتی ،  خریداری نمایید.

   

  همچنین در صورت تمایل می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در صفحه اصلی وبسایت ما ثبت کنید تا ما در زمان مقرر در محل مورد نظر ، همراه با قصاب رایگان سفارش شما را تحویل دهیم.

   

  از نکات حائز اهمیت برای کسانی که قصد خرید دام به صورت زنده را دارند این می باشد که بهتر است حتما خرید خود را از مرکزی معتبر که در زمینه پخش دام زنده مشغول به فعالیت می باشد ، انجام دهند . دام های ما همواره به لحاظ نرخ بالای گوشت دهی و کیفیت مطلوب مورد پسند مشتریان  قرار میگیرد . شما نیز می توانید تنها با یک تماس این ادعای این مجموعه را بسنجید . تمامی تلاش همکاران ما به دست آوردن رضایت حداکثری مشریان خود می باشد .

   

  بزرگترین مرکز خرید دام زنده در تهران

   

  شماره همراه : 09123943700

  دامداران مرکز خرید دام زنده ارائه دهنده خدماتی از قبیل :

   

  چرا خرید آنلاین دام زنده به صورت اینترنتی بهتر از خرید های سنتی است ، در ادامه به معرفی این مزایای می پردازیم . با ما همراه باشید .

   

      ارسال رایگان دام برای تمامی مراسم ها به همه ی نقاط تهران

      عرضه بهداشتی انواع دام زنده

      قربانی گوسفند زنده برای عقیقه توسط قصاب ماهر

      فروش گوسفندانی سرحال و سالم با کم ترین قیمت روز دام زنده

      گوسفند زنده در همه وزن های از ۲۵ کیلو به بالا موجود می باشد

      ارسال رایگان قصاب با تجربه

      خرد کردن گوشت به دلخواه مشتری

      فروش گوسفندانی با کیفیت گوشت دهی عالی

      دستگاه کارت خوان سیار

      فروش انواع نژاد ها

      ارائه دهنده بهترین و مناسب ترین قیمت دام زنده

      خرید به صورت شبانه روزی تنها با یک تماس

      استفاده از ابزار و وسایل بهداشتی در حین نگهداری و ذبح دام

      کنترل مستمر تمامی گوسفندان و دام ها توسط دامپزشک

      عضو اتحادیه

      پیشرو در ارائه خدمات متنوع و کیفیت عالی

      فروش به قیمت شهرداری تهران از بهترین نژادهای دامی

      در صورت خرید دام زنده برای بار دوم از سایت دامداران از تخفیف ۱۵درصدی برخوردار شوید

      رضایت به سود حداقلی جهت کسب فروش بیشتر و توسعه بازار

      قرار دادن تخفیفات ویژه در ایام خاص

      داشتن تعهد به مشتری و کسب رضایت حداکثری آنها

      داشتن سال ها سابقه و تجربه کاری بالا در این حوزه

      آماده همکاری با سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی و … هستیم

      پرداخت در محل

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  09123943700

   

   

  چون که قیمت گوسفند زنده همواره در حال تغییر است باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باب با دامداران تماس بگیرید. دامداران پاسخگوی تماس های شما به صورت شبانه روزی است.

   

  امکان رزرو و سفارش گوسفند و دام زنده از چند روز قبل :

  از آنجایی که عده ی زیادی از افرادی که قصد خرید گوسفند و دام زنده برای مراسماتی مانند عروسی ، کربلایی و … را دارند ، به دلیل مشغله های فراوان قصد دارند گوسفند و دامی مورد نظر خود را از چند روز قبل سفارش دهند ، سایت دامداران این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بدون هیچ دغدغه ای با تکمیل فرم سفارش دام زنده در صفحه اصلی سایت و یا از طریق شماره های موجود ، گوسفند و یا سایر دام های مورد نظر خود را بدون هیچ مشکلی در این مرکز آنلاین خرید دام زنده ، ثبت سفارش نمایید .

  باسابقه ترین مرکز خرید دام زنده

  خدمات مرکز فروش دام زنده

   

  دامداران با ارائه ی خدمات عالی با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت گوسفند زنده در کمترین زمان ممکن گزینه ای مناسب برای شما عزیزان است که قصد خرید انواع دام زنده را دارید. همین امروز با ما تماس بگیرید و مطمئن باشید که بهترین انتخاب را کرده اید. تنها بعد از یک بار تماس با مشتری همیشگی ما خواهید شد و به سایر دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد خواهید کرد.

   

  ما با داشتن سالها سابقه در زمینه خرید و فروش دام زنده همیشه سعی داریم دامی درجه یک ، که سبب رضایتمندی شما مشتریان گرامی باشد را برای تان ارسال کنیم .

  همچنین تغذیه تمامی گوسفندان ارگانیک است و در مراتع شمال غرب و دشت مغان پرورش یافته اند.

  نحوه ی تماس با دامداران

  شماره های تماس با دامداران برای فروش گوسفند زنده با کارشناسان دامداران تماس بگیرید.

  شماره ی همراه : 09123943700

  شماره ی ثابت : 88626827-88053042

   

      پس معطل نکنید و همین الان با ما تماس بگیرید تا با دامداران بهترین کیفیت و خدمات را تجربه کنید.

   

  تخصص این مرکز خرید دام در فروش گوسفند زنده و ارائه باکیفیت ترین خدمات است. با دامداران منحصر به فرد بودن را تجربه کنید.

   

  پاسخگوی تماس های شما و ثبت سفارشاتتان به صورت شبانه روزی هستیم.

   

      خریدی آسان ، تحویل و ذبح رایگان دام

      در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید با مدیریت سایت تماس گرفته و یا در قسمت نظرات سایت آن را ثبت کنید و  ما را با راهنمایی های خود در جهت ارتقا سطح کیفیت فروش دام زنده یاری نمایید.

      یکی از بهترین دست آوردهای ما در این مرکز خرید دام زنده کسب رضایتمندی مشتریان خود و تعهد داشتن به عرضه دام و خدمات با کیفیت و ارزان قیمت به آنها می باشد .

   

  تصورات غلط در هنگام خرید دام زنده :

  اصولا گوسفندان از لحاظ کیفیت وزنی به چند سه دسته لاغر ، متوسط و چاق تقسیم بندی می شوند . برخی افراد بر اساس تصورات غلط ، گمان می کنند که هر چه قیمت گوسفند و دام زنده ای که می خواهند بخرند ، از نرخ کم تری برخوردار باشد ، این خرید به نفع آنها خواهد بود . با وجود اینکه این مسئله به خودی خود درست می باشد ، اما خریداران گرامی باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که هر ارزانی بی دلیل نیست . متاسفانه افرادی هستند که با استفاده از روش های متقلبانه مثل خوراندن آب نمک فراوان به دام ، تقلب در باسکول ، فروش دام بی کیفیت یا پیر سعی در فریب دادن مشتریان می کند . پس دوباره به شما عزیزان تاکید می کنیم که هر ارزانی نمی تواند بی دلیل باشد

   

  مرکز خرید دام زنده با بیش از بیست سال سابقه درخشان و روشن در زمینه پرورش و فروش انواع دام زنده در سطح شهر تهران

  مرکز خرید دام زنده تهران

   دامداران یکی از بزرگترین مرکز خرید دام زنده تهران است و دارای سابقه درخشانی است. مرکز خرید دام زنده دامداران دامداران با ارائه  خدماتی همچون، فروش گوسفند زنده، فروش گوساله و مرغ و خروس و …به گزینه ای بسیار مناسب برای شما تبدیل شده است.

   

  چنانچه شما قصد خرید دام زنده از مرکزی معتبر را دارید که دارای کیفیت و قیمت مناسبی باشد پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. دام زنده دامداران به عنوان سایتی که به صورت انلاین اقدام به فروش انواع دام در تهران مینماید تا شما همشهریان تهرانی عزیز بدون دغدغه بتوانید بهترین گوسفند زنده را با بهترین قیمت خریداری نمایید.

   

  یکی از نکات بسیار مهمی که افراد در هنگام خرید دام زنده باید به آن توجه داشته باشند این است که در هنگام خرید حتما از مرکز معتبری که در این زمینه مشغول فعالیت است خرید خود را کامل نمایند. دام های مجموعه دامداران دامداران از نظر نرخ گوشت دارای بازدهی بالا و کیفیت مطلوبی هستند و شما به راحتی با یک تماس میتوانید ادعای ما را بسنجید.

   

  ویژگی های دامداران

   دامداران یکی از مراکز خرید دام زنده است که با داشتن دام های بسیار خوب باعث جلب اعتماد مشتریان زیادی شده است، شما می‌توانید برخی از ویژگی های مجموعه  دامداران را در زیر مشاهده نمایید

   

      تغذیه ی تمامی گوسفندان ما کاملا ارگانیک بوده و در بهترین مناطق می باشد.

      نگهداری گوسفندان در محیطی کاملا بهداشتی و تحت نظر دامپزشک

      ارسال رایگان دام جهت مراسمات شما: (کربلایی ، عقیقه ، عروسی ، حاجی ، مصارف خانگی و …)

      ارسال قصاب مجرب به صورت کاملا رایگان

      خرد کردن گوشت

      پاسخ گویی شبانه روزی

      ارسال کارت خوان سیار

      فروش به صورت عمده و خرد

      دارای شعبات مختلف در سراسر تهران

      خرید به صورت مستقیم از گله

   

  این تقاضا با بازاریابی گوشت برای مصرف کنندگان است. دیگران ترجیح می دهند حیوانات زنده را برای فروش به آنها عرضه کنند.مصرف کنندگانی که پس از آن ممکن است به عنوان صاحب حیوان، آن را برداشت و برای خود فرآوری کنند.

  تولیدکنندگانی که حیوانات زنده را برای فروش به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کنند تا نیاز به غذای محلی را برآورده کنند ،باید نحوه بازاریابی و انجام معامله فروش را به دقت در نظر بگیرید. اگر این کار به درستی انجام نشود، ممکن است به نظر برسد که تولید کننده به جای حیوانات زنده، گوشت می فروشد.

  به طور کلی، حیوانات گوشتی باید در محیطی نگهداری شوند که امکان رشد و نمو مطلوب را فراهم کند. حیواناتی که به سرعت وزن می‌گیرند معمولاً در شرایط خوبی هستند و گوشت حاصل از لاشه آنها چاق‌ تر، آب‌ دارتر و طعم‌ دارتر خواهد بود. همچنین میزان گوشت به نسبت پوست، استخوان و کله پاچه بیشتر خواهد بود.

  سن ذبح حیوانات بسته به موارد زیادی متفاوت است. با کیفیت ترین گوشت گاو از حیوانات زیر 36 ماه تهیه می شود. گاوهای پیر در صورت پرواربندی و فرآوری مناسب گوشت گاو بسیار قابل قبولی تولید می کنند. بسته به نوع گوساله و رژیم غذایی، گوساله ها بهتر است بین سه تا شانزده هفتگی ذبح شوند. گوسفندها و بزها ممکن است هر زمان بعد از شش هفته کشته شوند، اما سن مطلوب تر از شش تا 12 ماهگی است.

  تمام لاشه حیوانات گوشتی از ماهیچه، چربی، استخوان و بافت همبند تشکیل شده است. بخش اصلی خوراکی و مغذی ماهیچه یا گوشت بدون چربی است. عضله به ندرت بدون مقداری چربی متصل و بافت همبند مصرف می شود.

   

  گوسفند سالم را از ما بخواهید با یک تماس در کمتر از 2ساعت دام زنده به همراه  قصاب  را تحویل بگیرید

  09123943700

   

  لاشه هر حیوان گوشتی شامل حدود 300 عضله منفرد و متفاوت است که تنها حدود 25 عضله را می توان جدا کرد و به عنوان عضله یا ترکیب ماهیچه ای استفاده کرد. ماهیچه های جدا شده همه یکسان نیستند. آنها بسته به بلوغ یا سن حیوان و محل بدن که از آن گرفته شده اند، از نظر طعم (لطافت، آبدار بودن، طعم) بسیار متفاوت هستند.

   

  به طور کلی، ماهیچه‌های حرکتی که در اندام‌ها یا پاها یافت می‌شوند نسبت به ماهیچه‌هایی که به سادگی از حیوان حمایت می‌کنند، مانند عضلاتی که در امتداد کمر یافت می‌شوند، حساس‌تر و خوش طعم ‌تر هستند. دومی معمولا لطیف تر و کمتر طعم دار هستند. عوامل دیگری ممکن است بر خوش طعمی تأثیر بگذارند، اما بلوغ و محل بدن احتمالاً مهمترین آنها هستند.

   

  رنگ های لاغر و چربی از ویژگی های مهم یک محصول معمولی و سالم هستند.اغلب شرایط بیماری یک گوسفند رنگ غیر طبیعی را از آنچه برای گونه طبیعی در نظر گرفته می شود تغییر می دهد. به طور کلی رنگ چربی برای همه حیوانات از سفید خالص تا زرد کرمی خواهد بود. چربی صورتی یا قرمز احتمالاً به این معنی است که حیوان قبل از ذبح تب داشته یا بسیار هیجان زده بوده است.


  خرید و فروش دام زنده در تهران

  دام زنده
  فروش گوسفند زنده
  مرکز خرید دام زنده
  خرید گوسفند زنده
  گوسفند زنده
  دام زنده با قیمت مناسب
  گوسفند زنده سالم همراه با اعزام قصاب

      88626827-88053042

      88575414_88365786

   گوسفند زنده به مناسب محرم و صفر با تخفیف

   ویژه خریداران داده میشود

       44273354_77690636

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   گوسفند زنده به همراه قصاب تحویل دام زنده

            در کمترین زمان با پلاک دامپزشکی

   

  درباره ما

  دام زنده دامداران ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار.            با ارسال رایگان و تحویل درب منزل

  عرضه بهداشتی دام دامداران تلاش می کند علاوه بر تامین سلامت شهروندان در سالم نگهداشتن دام نیز گام موثری را بردارد.       با مدیرت آقای احمدی

   

  حامیان ما

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   

   

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد دامداران عرضه کننده دام زنده محفوظ می باشد. طراحی توسط : OFOGHIT