دام زنده |قیمت گوسفند زنده امروز در تهران

  دام زنده


  در سراسر جهان، مردم به دلایل زیادی از جمله غذا، شیر، لباس و نیروی کار از حیوانات استفاده می کنند. اهداف و روش های پرورش دام به اندازه افرادی که از آنها نگهداری می کنند متفاوت است.

  قیمت گوسفند زنده در تهران بین 70000 تا 80000 تومان است.

  تماس تلفنی


  رایج ترین دام ها در سراسر جهان گاو، گوسفند و بز هستند. آنها بسته به منطقه ای از جهان که در آن زندگی می کنند، متفاوت بزرگ می شوند. برخی از تولیدکنندگان حیوانات ممکن است در طول تولید، دام را در یک مکان نگهداری کنند، اما برخی دیگر ممکن است با حیوانات خود سفر کنند.

  برای اطلاع از قیمت و خرید گوسفند زنده و انواع دام و طیور زنده در سراسر تهران با ما تماس بگیرید تا دام زنده سالم همراه با قصاب در محل تحویل بگیرید.

  Livestock/زنده دام

  پرورش گاو

  گاو در همه قاره‌ها به جز قطب جنوب پرورش می‌یابد. بزرگترین تولیدکنندگان گاو کانادا، ایالات متحده، مکزیک و آرژانتین هستند.

  در آفریقا و خاورمیانه، گاو معمولاً در تعداد کمتری نگهداری می شود. به عنوان مثال، در افغانستان، اکثر کشاورزان حداقل یک گاو دارند تا خانواده خود را با شیر تامین کنند.
  پرورش گاو مزایای آشکاری دارد اما چندین چالش دارد. این حیوانات بزرگ هستند و بنابراین نیاز به فضای زیادی، غذا و مراقبت دارند. اگر علاقه مند به پرورش گاو برای شیر تازه هستید، این یک راه عالی برای اطمینان از اینکه محصولات لبنی شما فاقد هورمون های اضافی هستند و از حیوانی می آیند که تحت رفتار و مراقبت انسانی قرار گرفته است.

  برای نگهداری فقط یک گاو، حداقل به یک هکتار زمین برای رومینگ نیاز دارید و اگر قصد دارید مراتع را بچرخانید، احتمالاً به زمین بیشتری نیاز دارید. در حالی که زمان چراگاه برای گاوها مهم است، آنها همچنین به انبار، مقدار زیادی یونجه و منبع آب تمیز نیاز دارند. گاوها اغلب موجوداتی نسبتا مطیع هستند اما باید با احتیاط رفتار کرد تا از آسیب احتمالی در هنگام جابجایی جلوگیری شود.

  بیشتر بخوانید: فروش گوسفند زنده ، خرید گوسفند زنده

  دام زنده 

  برای ورود به هر شغلی نیازمند اطلاعات کافی درباره ی آن است که اگر فردی بدون داشتن اطلاعات یا تجربه کافی وارد حرفه ای بشود منجر به شکست جبران ناپذیری خواهد شد. شغل دامداری از جمله مشاغل بسیار سخته بدون بیمه و زحمت زیاد می‌باشد که باید صبر، تحمل و مدیریت کافی در این حرفه را داشته باشید تا بتوانید به سود قابل قبولی در آن برسید.
  با توجه به اینکه دامداری از پایه های بسیار مهم در صنایع تولیدی می‌باشد همین موضوع منجر شده است تا واردات لبنیات و یا گوشت به سایر کشورها انجام نشود که همین امر مانع از خروج ارز از کشور ما خواهد شد.
  از مزایای دامداری می‌توانیم به تامین شیر و تامین گوشت، فرآورده های لبنی مانند ماست، دوغ، پنیر و کره های حیوانی اشاره بکنیم. فردی که شغل دامداری را انتخاب می‌کند تنها با پروار نمودن دام ها به سود نمیرسد بلکه از شیر و پشم و … نیز به سود خواهد رسید.
  از جمله مهم ترین مواردی که در زمان خرید دام زنده بسیار حائز اهمیت می باشد خرید از مراکز عرضه و تولید دام معتبر زیر نظر شهرداری شهر شما است زیرا قطعا دام هایی که در پرورشگاه های مناسب و با محیط خوب پرورش یافته اند کاملا سالم هستند و واکسن های مورد نیاز خود را در زمان مناسب تحت نظر دامپزشک دریافت کرده‌اند. این امر می‌تواند به سالم بودن دام ها آنها کمک کند. توجه داشته باشید که برای ذبح و چه برای پرورش دام اقدام به خرید دام زنده کنید در ابتدا لازم است به مراکز مناسب معتبر مراجعه کنید و پس از اطمینان از سلامت بودن کامل دام اقدام به خرید کنید.

  Livestock/زنده دام

  همانطور که گفته شد برای خرید دام زنده اول باید توجه داشته باشید که میخواهید دام زنده خود را برای پرواری نگه دارید و یا می خواهید دام خود را ذبح کنید که هر کدام از این موارد نیاز به توجه به مواردی خاصی دارد. در این میان اگر می‌خواهید اقدام به خرید دام زنده برای پرورش کنید توجه داشته باشید که نشخوار کردن دام زنده یکی از نشانه های سلامت آن است که نشان میدهد گوارش سالم دارد و خوب غذا خوردن دام شما به شمار می رود. با این حال از مهم ترین ویژگی های دام که برای پرواری مناسب می باشد خرید دام لاغر، اما سالم است چرا که این دام وزن کمتری را دارد و به طور حتم پول کمتری در جهت خرید آن می پردازید و از جایی که قصد دارید این دام لاغر را بزرگ کنید به راحتی در این امر سود زیادی خواهید کرد.

  خرید دام های سرزنده که در زمان راه رفتن سلامتی ظاهری خود را به شما نشان می دهند می تواند حائز اهمیت باشد. همچنین در زمان خرید دام های زنده می توانید از سلامت آن ها از طریق بررسی چشم ها و دندان ها آگاه شوید. سن آنها را نیز می‌توانید با بررسی دندان ها و شاخ های آن ها تخمین بزنید. بهترین سن دام زنده برای دامپروری یا نگهداری دام ها، سن 4 تا 7 ماهگی است که 250 تا 350 گرم وزن داشته باشند.

  پرورش گوسفند

  گوسفندها در سرتاسر جهان پرورش می‌یابند، اما بیشترین جمعیت در آفریقا و خاورمیانه، به‌ویژه در الجزایر است. در الجزایر 80 درصد دام ها را گوسفند تشکیل می دهند. استرالیا و نیوزلند نیز دارای جمعیت زیادی گوسفند هستند. گوسفندها معمولاً برای گوشت و پشم گرمشان پرورش داده می شوند و به فروش می رسند.
  گوسفند، البته، مقدار زیادی پشم تولید می کند، اما می توان از آنها برای گوشت و شیر نیز استفاده کرد. اگرچه شیر گوسفند چندان رایج نیست، اما یک منبع مفید است و برخی افراد آن را به طعم و مزه به شیر گاو ترجیح می دهند. شیر گوسفند همچنین در بسیاری از پنیرها و صابون‌های خانگی استفاده می‌شود، که اگر بخواهید این موجودات ملایم را پرورش دهید، می‌تواند یک روش سرگرم‌کننده و خلاقانه برای استفاده از یک دسته شیر باشد.

   

  گوسفندها مانند بزها چرنده هستند و اغلب علف می خورند و مناطق مزرعه را پاکسازی می کنند. این دو گونه می توانند با هم بزرگ شوند و حتی می توانند دوستان خوبی برای مرتع باشند زیرا عادات آنها مکمل یکدیگر است

  پرورش بزها

  بزها در سرتاسر جهان پرورش داده می‌شوند، اما در آفریقا، خاورمیانه و آسیا مهم‌ترین آنها هستند. از آنجایی که بزها در استفاده از آب کارآمدتر از گاو هستند و می توانند شیر تولید کنند، مناطقی با فصل های کوتاه بارانی مانند اندونزی تمایل دارند که بز را به گاو ترجیح دهند. مردم مناطق کوهستانی مانند نپال نیز تعداد زیادی بز پرورش می دهند.
  شیر بز هم برای نوشیدن و هم برای تولید محصولات دیگر مانند صابون، خامه، پنیر و سایر لبنیات بسیار محبوب است.

  بزها که به دلیل طبیعت شیطانی خود شناخته می شوند، دوست دارند چرا کنند و برای پرسه زدن به فضای کمی نیاز دارند، اما برای نگهداری آنها به حصارهای قوی نیز نیاز دارند. هر چیزی که کمتر محکم به نظر می رسد توسط این هنرمندان فراری کوبیده، هل داده یا زیر پا گذاشته می شود.

  بزها تقریباً همه چیز از جمله زباله، پلاستیک و سیم را می جوند. آن‌ها اجتماعی و باهوش هستند و می‌توانند قفل‌ها را با دهانشان باز کنند، بنابراین اگر می‌خواهید چند تا از این بچه‌های بی‌خیال را با خود به خانه بیاورید، برنامه‌ریزی کنید.

  برخی کشورها انواع حیوانات مزرعه ای را پرورش می دهند که معمولاً در ایالات متحده یافت نمی شوند. کشاورزان در الجزایر، نامیبیا، آفریقای جنوبی و چین شتر پرورش می دهند و گاومیش در هند، نپال، پاکستان و چین پرورش می یابد. رستوران‌های استرالیایی اغلب انواع زیادی از گوشت‌های مختلف از جمله اسب، بوفالو، کانگورو و کروکودیل را سرو می‌کنند.


  خرید و فروش دام زنده در تهران

  دام زنده
  فروش گوسفند زنده
  مرکز خرید دام زنده
  خرید گوسفند زنده
  گوسفند زنده
  دام زنده با قیمت مناسب
  گوسفند زنده سالم همراه با اعزام قصاب

      88626827-88053042

      88575414_88365786

   گوسفند زنده به مناسب محرم و صفر با تخفیف

   ویژه خریداران داده میشود

       44273354_77690636

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   گوسفند زنده به همراه قصاب تحویل دام زنده

            در کمترین زمان با پلاک دامپزشکی

   

  درباره ما

  دام زنده دامداران ، بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده با نازلترین قیمت همراه با قصاب تحویل در محل  ، شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی اعم از نژادهای اصیل کردستان- مغان- سنگسر- افشار.            با ارسال رایگان و تحویل درب منزل

  عرضه بهداشتی دام دامداران تلاش می کند علاوه بر تامین سلامت شهروندان در سالم نگهداشتن دام نیز گام موثری را بردارد.       با مدیرت آقای احمدی

   

  حامیان ما

  تماس با دامداران

  روش های تماس با ما برای تهیه دام زنده :

  سیدخندان و شمیرانات 22307869
  شمال غرب 22538486
  شهرک غرب سعادت آباد 88365786
  شهرک غرب سعادت آباد 88575414
  محدوده ی ونک 88571749
  غرب تهران 44254145
  غرب تهران 44273356
  غرب تهران 44273354
  غرب تهران 44872309
  شرق تهران 77813682
  شرق تهران 77690636

   

   

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد دامداران عرضه کننده دام زنده محفوظ می باشد. طراحی توسط : OFOGHIT